Конфлікт в "Голосі" розгорівся ще декілька місяців тому. Тоді одразу 10 народних депутатів отримали попередження від керівництва про можливе виключення з фракції. Мовляв, не так голосували за потрібні законопроєкти.

Важливо "Голос" розділиться на 2 частини, – Гнап про вихід Притули з партії

Натомість частина однопартійців звинуватила в узурпації влади всередині партії та фракції керівництво "Голосу" – Ярослава Железняка та Кіру Рудик. Також їм "закидали" співпрацю з Банковою. Тому частина партії перейшла в опозицію до її керівництва.

На жаль, ми маємо констатувати, що у нас владу в партії захопили одноосібно спочатку Кіра Рудик, а потім Ярослав Железняк, які фактично витісняють людей, які не згодні з їхньою позицією,
– відзначила нардепка з "Голосу" Олександра Устінова.

Але керівництво "Голосу" називає іншу основну причину конфлікту – амбіції. Мовляв, це і пояснює вихід Притули з партії, де той не був "ні першою скрипкою", ні єдиною впливовою людиною. "Та й особистих претензій від нього не чув", – пояснив голова фракції Ярослав Железняк.

Що очікувати від Притули після виходу з "Голосу": дивіться сюжет 24 каналу

Втім за словами політологів, сам Притула, покинувши голос, лише виграє з цього. Цілком ймовірно зовсім скоро презентує новий політичний проєкт, який буде націлений вже на парламентські вибори. Та й зайняти свою електроральну нішу в нього є всі передумови.

Цікаво "Голос" без Притули мені здається приреченим, – Гнап

"Це класні можливості для Сергія (Притули – 24 канал). Його рейтинг зараз більший за рейтинг "Голосу". Є всі можливості стати лідером правої ніші в Україні", – зауважив політолог Микола Давидюк.

Водночас і "Голос" в рейтингах не надто не втратить через вихід Притули. Чи підуть такі скандали на користь вже на виборах до Верховної Ради – сказати важко.

А от що зовсім не складно спрогнозувати і експертам, і керівництву партії так це те, що частина місцевих осередків, а разом з цим і сильна команда може піти слідом за Притулою.