Зокрема, на запрошення чинного прем’єра прийшли призабуті вже Євген Марчук, Анатолій Кінах та Юрій Єхануров. Пам’ятаєте їх? Розчулений від такої уваги політичних мастодонтів, Володимир Гройсман озвучив несподівану ідею. Мовляв, нумо створимо Раду колишніх прем’єр-міністрів, які б ділилися з ним своїм досвідом.

Треба створити Раду прем’єр-міністрів, на якій можливо було б розглядати ті питання, які є стратегічно важливими для розвитку нашої держави. Таке рішення було б дуже добрим механізмом обміну досвідом, який накопичений за 25 років незалежності нашої держави,
– сказав Гройсман.

Ну а як же! Хіба можна втрачати безцінний досвід колишніх українських прем’єр-міністрів? Ці люди – просто глибока криниця навичок та знань. От наприклад, Павло Лазаренко кілька років тому звільнився з американської в’язниці, де відбував тривалий термін за відмивання коштів. У Павла Івановича колосальний досвід в тому, як треба ховати виведені з українського бюджету кошти в зарубіжних банках. Тим більше, тепер після в’язниці він, напевне, точно усвідомив, де скоїв помилку, і як робити так, щоб більше не попастися ФБР США.

Принагідно зазначу, що по кримінальній справі Лазаренка проходила також ще одна українська прем’єр-міністрка з чималим досвідом – Юлія Тимошенко. І яку теж, напевне, запросять до цього прем’єрського курултаю. Що ж до Павла Лазаренка, то він, як в’язень зі стажем, напевне, зможе дати Володимиру Гройсману чимало порад, як облаштувати українські тюрми так, щоб вони принаймні стали хоч трохи схожі на американські.

Читайте також: Хто підставив Порошенка з Ryanair

Ну а скільки корисних порад зможе дати колишній прем’єр Юхим Звягільський, який свого часу переховувався в Ізраїлі через звинувачення в корупції. А потім повернувся в Україну, успішно прибрав до рук державну шахту в Донецьку, зробив її годівницею своєї родини. І три роки тому не дуже пручався, коли в його місті з’явилися сепаратисти разом з російськими диверсійними групами.

Або ще один досвідчений кадр. Колишній прем’єр Микола Азаров, прості і зрозумілі поради якого досі не втратили актуальності і, мабуть, дуже знадобляться Гройсману. Цей могутній дідуган досі роздає інтерв’ю російським ЗМІ і так і просить, щоб його взяли в якийсь дорадчий орган. Ну а скільки цінних ідей Гройсману можуть підкинути колишні прем’єр-міністри Янукович та Арбузов. Люди досвідчені і візьмуть зовсім не дорого. Якихось сорок відсотків українського ВВП.

Читайте також: Як корупціонери перетворили українську політику на порнографію

Утім, ми насправді не знаємо. Можливо, секретний план Володимира Гройсмана полягає в тому, щоб ,створивши цю Раду прем’єрів, запросити всіх колишніх глав уряду на спільне засідання в якомусь окремому приміщенні. А потім, шанобливо пропустивши всіх колишніх прем’єрів вперед, підперти за ними двері дрючком і підпалити будівлю? Думаю, що, попри тяжкість скоєного, звання Героя України нинішньому прем’єру буде забезпечене. Ну можемо ми хоч трохи помріяти? Не все ж тільки вам правду розповідати!