Про це повідомили в Інституті вивчення війни (ISW). Там наголосили, що серед окупантів поширене пияцтво, здирство і катування.

Дивіться також Яка країна – такий і протест: в Росії відбувся бунт "порожніх каструль"

Зокрема, аналітики звернули увагу на публікацію російського "незалежного" видання "Берег", де йдеться про те, як військовослужбовці збройних сил Росії катували та вбили свого товариша.

Росіяни 14 годин катували "товариша"

Цей випадок дійсно був і трапився він у лавах 164-ї мотострілецької бригади (25-та загальновійськова армія, Центральний військовий округ), яка дислокується поблизу тимчасово окупованого села Гречишкине на Луганщині.

Шестеро російських солдатів 14 годин катували іншого російського солдата, перш ніж убити його, можливо, щоб залагодити особисту вендету командира,
– йдеться у зведенні.

Окупанти-здирники

Зазначають також, що ці шестеро російських вояк входять до "банди здирників", де пияцтво в підрозділі є звичним явищем. Окупанти регулярно б'ють, катують й вимагають гроші у п'яних товаришів по службі.

Кричущі випадки у війську ворога

  • Фіксують непоодинокі випадки пияцтва та наркоманії серед російських окупантів. Ба більше, загарбники вживають наркотики та алкоголь навіть на передовій.
  • ГУР МО опублікувало перехоплену розмову одного з російських загарбників. У ній росіянин зізнається, що вживав заборонені речовини й після цього у стані наркотичного сп'яніння обстріляв та вбив інших російських солдатів з кулемета.