Розробник Костянтин Карачевцев називає свій комп'ютер "колективним". Тобто таким, що задовольнить потреби кожного користувача. Адже у процесі його створення були враховані побажання тисячі опитаних – від композиторів до суднобудівельників та дослідників.

Свого часу розробник і сам не зумів знайти планшет, який підійшов би йому за всіма параметрами. Тож подумав – а чому б не створити такий власноруч. Так світ побачив Eve V.

Eve V – це інноваційний гібрид планшета та ноутбука. Свого часу схожий комплект намагався створити Microsoft. Незважаючи на компактні розміри, продуктивність пристрою не поступається звичайному лептопу. Сам планшет обладнаний сенсорним екраном, потужною батареєю, USB-портами різних конфігурацій, а також безпровідною клавіатурою та стилусом.

Читайте також: Стартап українця здобув перемогу на престижному конкурсі Кремнієвої долини

Усього за тиждень проект 22-річного українця зібрав на краудфандинговій платформі більше одного мільйона доларів. Хоча спочатку на проект планувалося зібрати 75 тисяч доларів.

Більше того, він привернув увагу американських технологічних гігантів. Ще у вересні шестизначну суму у стартап інвестував Intel. А Microsoft пішов далі і став партнером Eve V – новий планшет працюватиме на операційний системі Windows.

Оцінити переваги "колективного" комп’ютера-гібрида від українського винахідника пересічний користувач зможе вже у 2017 році. Вартість Eve V на Indiegogo стартує від 699 доларів.