Що стало причиною вибуху та де саме він пролунав спершу було невідомо. Проте в мережі писали, що його чули в обласному центрі й кількох населених пунктах регіону.

У цей вечір Окупанти вдарили по 6 залізничних станціях: пошкодження інфраструктури тяжкі

Назвали причину інциденту

Під ранок наступного дня це вже прокоментували в Запорізькій ОВА. Речник військової адміністрації полковник Іван Ареф'єв сказав, що причину встановлено.

Хочемо заспокоїти: спрацювали системи української протиповітряної оборони,
– мовилося в повідомленні.

Також полковник запевнив, що немає приводу для хвилювання. Оскільки наразі безпеці жителів міста нічого не загрожує.

Камера зафіксувала спалах

У місцевих телеграм-каналах спершу написали, що було видно спалахи. Згодом це підтвердили відео, яке нібито зняла камера спостереження в місті о 23:39.

Вибух біля Запоріжжя 3 травня: дивіться відео

Наразі всіх жителів регіону закликають не публікувати жодну конкретну інформацію про причину вибуху. Адже це може допомогти ворогу. В момент вибуху повітряної тривоги там не було.

Момент вибуху в Запоріжжі: дивіться відео

Ракетні удари по багатьох областях

Напередодні у 22 областях України почали лунати сирени повітряної тривоги. Росіяни запустили ракети по різних містах України. Вони вперше запустили ракети навіть на Закарпаття. Там влучили в підстанцію біля вокзалу. Ударі був настільки сильним, що вибило вікна будівель у радіусі 500 метрів.

У кількох областях була пошкоджена залізнична інфраструктура. Загалом ворог вдарив по 6 залізничних станціях. Для прикладу, у Кам'янському на Дніпропетровщині повністю зруйнована залізниця. Місцева влада повідомила, що наразі невідомо, скільки часу знадобиться на відновлення колії.

Важливо – Президент прокоментував удари по областях: дивіться відео