Тоді Путін із гордістю демонстрував Стоуну відео з телефону – зйомку знищення, російською авіацією, бойовиків у Сирії.

Читайте також: Як Путін став президентом РФ: маловідомі факти політичної кар'єри чекіста

Так весь світ уже вкотре наочно побачив любов російської влади годувати всіх навколо фейками. Адже насправді на відео знищення терористів американським Ан-64 зроблене під час одного з вильотів у 2013-му році в Афганістані. А замість розмови російських пілотів, накладений запис переговорів українських авіаторів під час операції на Донбасі.

Брехня головного у Кремлі стосується не лише останніх конфліктів в Україні та Сирії, коли він усіма силами намагається вислизнути з-під санкцій. Гортаючи історію становлення його режиму, за 18-ть років при владі Путін практично перетворився генератор лукавства.

Володимир Путін
Володимир Путін

Починаючи ще з першого року свого президентства ВВП не перестає кривити душею. У 2000-му, коли він виграв вибори, Москва не пустила рятувальні місії до тонучого атомного човна Курськ. Він став могилою для понад сотні підводників екіпажу.

Читайте також: Ігор Додон – молдавський президент та виконувач вказівок Кремля

Офіційна біографія стверджує, що теперішній президент РФ починав як розвідник у Німеччині. А служив Путін в департаменті КДБ, яке відповідало саме за ідеологію.

Звідси і з’явився акцент на створення могутньої машини пропаганди. Основним завданням російських федеральних ЗМІ – стало прикривання будь-яких провальних, руйнівних кроків влади, виставляючи лідерів месіями.

Володимир Путін – вбивця, бандит і продукт КГБ, який все використовує для власної користі. Я бачив трьох президентів США, які говорили, що він непоганий чоловік. Єдина мова, яку може зрозуміти Путін – це мова сили,
– сказав сенатор США Джон Маккейн.

Репутацію кровожерності путінському режиму принесли не лише розгони демонстрацій. За 18-ть років при владі за критику влади, і особисто ВВП, антикорупційні розслідування були убиті до півтори сотні журналістів.

Та будь-які протести для Путіна – це зазіхання на стабільність. За іншою версією – його особиста жорстокість, яка випливає з комплексів винесених із дитинства. Ще одною фішкою зверхнього ставлення Путіна до всіх навколо є його звичка запізнюватися. Найбільше від цього нахабства постраждала німецький канцлер ангела Меркель. ВВП змусив її чекати більше чотирьох годин.

Читайте також: Як "досконалий політичний хижак" Реджеп Ердоган "покусав" і Трампа, і Путіна

За 18-ть років правління ВВП Росія зробила неймовірний ривок. Кремль, щедро сиплячи нафтодоларами, зблизився із диктатурами третього світу. Паралельно розсварився із сусідами, проти України і Грузії пішов війною, щоб насадити там своїх людей.

Більше про створення путінської машини пропаганди – дивіться в програмі.