"Нарешті зізналися", — написав Перебийніс на своїй сторінці у Twitter, коментуючи розміщену телеканалом RT новину. Про це повідомляє видання "Новое время".

Тема новини говорить: "Східноукраїнське ополчення заперечує обстріл Маріуполя, звинувачує Київ в провокації". А ось під фото російський телеканал нарешті сказав правду, визнавши, що проросійські бойовики обстріляли житловий район Маріуполя. Фото до новини журналісти RT підписали: "Машина горить на вулиці після обстрілу проросійськими ополченцями в житловому районі Маріуполя, Східна Україна, 24 січня 2015",
— йдеться у повідомленні.

Через мить підпис до фото замінили на інший та скромніший: "Автомобіль горить після обстрілу в Маріуполі, Східна України, 24 січня 2015 р".

Нагадаємо, вранці 24 січня терористи з важкої артилерії обстріляли житлові квартали Маріуполя. Снаряди влучали у приватні будівлі, автомобілі, міський ринок та подвір’я багатоповерхівок.

Кількість загиблих мирних жителів внаслідок обстрілу бойовиками Маріуполя зросла до тридцяти.

Тим часом в облуправлінні МВС України у Донецькій області повідомили прізвища жертв, а також те, у яких лікарнях перебувають поранені внаслідок обстрілу Маріуполя.