Протестувальники прибули з різних регіонів України й зібралися біля Верховної Ради зранку 14 липня. Між ними та поліцейськими відбулися сутички.

Читайте також Кабмін анонсував підвищення пенсій військовим: хто і яку доплату отримає

Учасники акції хотіли, аби до них вийшов спікер парламенту Дмитро Разумков. Цього не сталося, тож вони прорвали металевий паркан й прорвалися до Ради.

На відео видно, як одного з правоохоронців потягнули в натовп. Поліція діалогу створила коридор й намагається не впускати мітингувальників в будівлю парламенту.

Протест силовиків-ветеранів під парламентом: дивіться відео 24 каналу

Штурм припинили, натомість перекрили Грушевського

Згодом частина протестувальників відійшли на вулицю Грушевського в напрямку готелю "Київ", де часто живуть та зупиняються народні депутати.

Що відбувається під парламентом / Фото 24 каналу (Артур Зайонц)


За інформацією Інтерфакс-України, ветерани силових структур мають намір пікетувати не лише біля парламенту, але й під будівлями Кабміну та Офісу Президента.

Що цьому передувало

  • Раніше Володимир Зеленський звернувся до Кабміну щодо пенсій військовим пенсіонерам. Він вимагав вжити заходів для відновлення справедливості у виплатах. Мовляв, питання про відповідну індексацію досі неврегульоване.
  • Все через те, що зміни до закону про індексацію доходів, ухвалені ще у 2017 році, були недосконалими. Тому між новими пенсіями та призначеними до 2018 року утворилася суттєва різниця.