Про це розповіла кореспондентка 24 каналу, яка перебуває на місці подій.

Читайте також Поліція напала на журналіста Кутєпова під час мітингу біля Кабміну: відео

Наразі відомо, що протестувальники перекрили транспортом вулицю Грушевського. Поліцейські вимагали від людей покинути проїжджу частину, що й призвело до сутичок між правоохоронцями та мітингарями.

Сутички під Кабміном: відео "Страна.ua"

Журналістка повідомила, що поспілкувалась один з учасників акції протесту, власником маленьких точок кав’ярень, який зазначив: через карантинні обмеження наразі все зупинилося.

Чоловік вбачає несправедливість, адже великі мережі продають каву на виніс, натомість маленьким точкам заборонили це робити.

Вона розповіла, що підприємці просять зменшити принаймні якісь обмеження, щоб малий і середній бізнес могли працювати. Всі вони готові дотримуватися заходів безпеки, зокрема, використовувати рукавички, маски та дезінфікувати приміщення.

Також вона повідомила, що акцію протесту посилено патрулюють правоохоронці. А учасники наголосили, що стоятимуть поки Кабмін не ухвалить якісь рішення.

Протести підприємців під Кабінетом Міністрів / Фото 24 канал (Єлизавета Герасимюк)

Крім цього, підприємці повідомили, що не отримали ніяких послаблень у податках на час карантину. І пояснили, що вони тільки зазнали збитків через встановлені обмеження.

Нагадаємо, що 29 квітня відбудеться засідання Кабінету Міністрів України. Одним з важливих питань буде розгляд послаблення певних карантинних обмежень. Зокрема, йдеться і про можливе відкриття ринків.


Відповідальність за порушення карантину / Інфографіка 24 каналу