Пряма трансляція на
Останні випуски

Протести у Вірменії: партія опального Саргсяна зробила неочікуваний крок

- Читать новость на русском

У Вірменії керівна Республіканська партія Вірменії, лідером якої є колишній президент Серж Саргясян, подальше прем’єрство якого призвело до масових протестів у країні, не має наміру висувати кандидата на посаду прем'єр-міністра. Наразі це місце є вакантним, а уряд після відставки Саргсяна тимчасово очолив перший віце-прем'єр Карен Карапетян.

Про те, що РПА не висуватиме свого кандидата, сповістив віце-спікер паралменту Едуард Шармазанов.

Читйате також: Лідер опозиції Вірменії пригрозив новими потужними мітингами: озвучено причини

"Відбулася зустріч з екс-прем'єром Сержем Саргсяном і виконувачем обов'язків прем'єра Вірменії Кареном Карапетяном. За результатами зустрічі було ухвалено таке рішення. Усі ми погоджуємось, що це найкращий варіант для Вірменії, оскільки Республіканська партія керується виключно інтересами держави, а політична ситуація змінилася. У нас є час до 18:00 30 квітня. Наразі ми не знаємо, чи є інші кандидати на посаду прем'єра, крім Нікола Пашиняна", – зазначив він.

До слова, раніше представник РПВ Карен Карапетян наголошував, що висунення правлячою партією власного кандидата на виборах прем'єр-міністра Вірменії є неправильним кроком. Водночас виконувач обов’язків міністра юстиції Давид Арутюнян підкресював, що з нинішньої ситуації є можливим лише політичний вихід, а "інший сценарій стане небезпечним прецедентом", пише УНІАН.

Також повідомляється, що парламентська фракція центристської партії "Процвітаюча Вірменія" є готовою підтримати кандидатуру опозиціонера та лідера протестів Нікола Пашиняна. Зокрема, це підтвердив голова політсили Гагік Царукян, що раніше називався одним із можливих претендентів на крісло очільника уряду.

Нагадаємо, з 13 квітня у Вірменії тривають протести проти призначення колишнього президента країни Сержа Саргсяна прем'єр-міністром. У понеділок ввечері, 23 квітня, президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про відставку уряду країни. До проведення дострокових парламентських виборів у Вірменії лідер опозиції та протестів у Єревані Нікол Пашинян хоче очолити тимчасовий уряд.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі