Про це повідомляє News Armenia.

Тільки-но рішення про звільнення міністрів і губернаторів юридично набуде чинності, після цього – не називаю конкретного терміну, – я подам у відставку. Через 7 днів парламент повинен обрати прем'єра. Якщо прем'єр не буде обраний, то буде другий тур (виборів, – ред.). Якщо за цей час парламент не обирає нового прем'єра, то пройдуть дострокові парламентські вибори,
– сказав Пашинян.

Читайте також: Відзначення річниці референдуму у Барселоні переросли у сутички з поліцією: фото, відео

Він додав, що у разі, якщо з'ясується, що народ виступає за проведення позачергових парламентських виборів, то вдасться не допустити, щоб парламент обрав іншого прем'єр-міністра Вірменії.

Пашинян розповів, що після відставки він продовжить виконувати обов'язки глави уряду. Він сповістив, що наразі прямує в Національні Збори Вірменії, де заблоковані депутати парламенту.

"В цей період не станеться нічого – жоден листок, жоден автомобіль, жоден кущ, жоден депутат, жодне дерево не будуть пошкоджені. Я пройду на територію Національних Зборів, щоб провести переговори з розташованими там депутатами та представниками політсил для подолання цієї ситуації", – сказав Пашинян.

Нагадаємо, 2 жовтня у Єревані влаштували великий мітинг біля будівлі вірменського парламенту на заклик Пашиняна. Це сталося після того, як парламент схвалив зміни до закону "Про регламент національних Зборів", які дозволять депутатам застрахуватися від можливого розпуску парламенту.

Після цього прем'єр Пашинян підписав указ про звільнення з займаних посад міністрів від партій "АРФ Дашнакцутюн" і партії "Процвітаюча Вірменія".