А також – махінацій у фінансуванні "Партії Шарія". Про це свідчать відповіді Офісу Генпрокурора та НАЗК на депутатські звернення Олексія Гончаренка.

Раніше Шарій розсварився з Портновим і обіцяє на нього багато компромату

Політик цікавився законністю набуття у власність нерухомості скандального блогера, а також джерелами фінансування "Партії Шарія".

В Офісі Генпрокурора йому відповіли, що Головне слідче управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби вже веде відповідне розслідування.

Фінансування "Партії Шарія"

Водночас, проаналізувавши звіт "Партії Шарія", у Нацагентстві з питань запобігання корупції виявили ознаки кримінальних правопорушень. Мовиться, зокрема, про:

  • подання завідома неправдивих даних відомостей фінансового характеру;
  • невідповідність сум доходів осіб, які фінансували партію, розмірам внеску.

У НАЗК наголосили, що відповідні матеріали вже передали Нацполіції та Фіскальній службі. Правоохоронці проводять досудове слідство у кримінальному провадженні.

Що відомо про підозри Шарію

  • Ще у лютому 2021 року СБУ оголосила Шарію про підозру. За даними слідства, він здійснював протиправну діяльність на шкоду нацбезпеці України в інформаційній сфері.
  • Статті, за якими оголосили підозру, стосуються державної зради та порушення рівноправності людей залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань.

Підозри Шарію
Що відомо про підозри Шарію / Інфографіка 24 каналу