Потужні авто потребують розвідники, штурмовики, групи спеціального призначення та "мисливці за дронами". Кузови пікапів настільки просторі й місткі, що там можна розмістити Стінгери, Джавеліни та Стугни, або закріпити кулемет, зенітну чи ракетну установку, які будуть захищати українців та об’єкти критичної інфраструктури країни. Тепер волонтери відкрили збір "Лютий рик", кошти з якого витратять на 1000 позашляховиків для Сухопутних військ ЗСУ, інформує 24 Канал.

Читайте також Благодійний проєкт "Герой Car" передав військовим нову партію позашляховиків

Позашляховики готують так, щоб вони проїхали 30-50 тисяч кілометрів без ремонту

"Герой CAR" передали 11 військовим частинам українських захисників ще одну партію потужних пікапів. Мовиться про 23 повнопривідних Ford та SsangYong, які доставили зі США та Європи. Волонтери зазначають, що автомобілі проходять повну діагностику та додатковий ремонт на СТО у Львові.

Наша мета, щоб автівка, яку ми передаємо військовим, проїхала 30 – 50 тисяч кілометрів без суттєвого ремонту взагалі. Ми забезпечуємо також безкоштовними запчастинами,
– пояснює керівник проєкту "Герой CAR" Олександр Пугач.

Ще 23 потужні пікапи волонтери передали військовим / Скриншот з відео

Благодійний фонд Руслана Шостака вже закупив понад 270 пікапів для українських воїнів на суму 100 мільйонів гривень і побудував інфраструктуру для своєчасного постачання та обслуговування автівок. На жаль, на фронті термін служби цих автівок дуже короткий.

Пікапи дуже потрібні воїнам на передовій / Скриншот з відео

Річ у тім, що бездоріжжя та постійні обстріли швидко руйнують цей вид транспорту. Однак військові зазначають, що такі "чотири на чотири" автівки є багатофункціональними та необхідними.

Потрібні тільки пікапи й повнопривідні. Тепер у нас буде чим підвезти. Так само і поранених вивезти з поля бою і міномети доставити туди. Це саме та машина, яка потрібна для мінометного підрозділу,
– каже командир мінометної батареї Богдан Бондарчук.

Перетвори свій гнів до ворога на "Лютий рик"

Як зазначають учасники проєкту, нещодавно "Герой CAR" отримав новий запит від Сухопутних військ – 1000 позашляховиків. Щоб виконати його, волонтери запустили новий масштабний збір під назвою "Лютий рик".

Проєкт планує якнайшвидше зібрати 240 мільйонів гривень та закупити необхідні автівки для армії. Долучитися до благодійної ініціативи можна на сайті "Герой CAR".

"Герой CAR" передали армії ще 23 потужні пікапи:дивіться відео