У 27-му турі кинути виклик підопічним Фреда Рюютена відважився скромний НЕК. Відкрити рахунок господарям вдалось під завісу першого тайму. Після удару Лероя Джорджа м'яч ефектно від стійки залетів у ворота. Втім, вже через 2 хвилини Балаж Джуджак забив свій 15-й гол в чемпіонаті.

В середині другого тайму Джермейн Ленс індивідуальними діями вивів ПСВ вперед. Та втримати перемогу гостям так і не вдалось. На 89-й захисник Рамон Зомер виправдано підключився до атаки. 2:2 - восьма нічия НЕКа зо останні 11 турів.

А от кому не забракло вольових якостей - так це “Твенте”. Чинний чемпіон Нідерландів переграв “Венло”. Пропустивши вже на 3-й хвилині від Феррі де Регта “червоні” знайшли достойну відповідь. Спочатку Ваут Брама, немов 20-кілограмову гирю, заштовхав круглого у ворота. А вже у кінці протистояння 18-річний Ола Джон приніс перемогу “червоним”. 2:1. "Твенте" здобуває 17-ту перемогу в чемпіонаті.