Обшуки проводять в рамках кримінального провадження за ч.3 ст.191 КК. У прокуратурі підозрюють, що на підприємствах використовували нелегальні схеми, аби залишити за собою 34 млн гривень.

Слідством встановлено, що службові особи ряду суб'єктів господарювання у 2020 році, увійшовши в злочинний зговір, здійснили привласнення державних коштів, отриманих як компенсацію капітальних вкладень на розвиток тваринництва шляхом надання завідомо недостовірних відомостей до документів на отримання відповідної дотації з державного бюджету про отримання імпортного обладнання для будівництва цеху переробки, яке на момент подачі документів суб'єктами господарювання не було поставлено в Україну та на підприємство, і яке не поставлено по цей час,
– йдеться в повідомленні прокуратури Києва.

В ході 10-ти обшуків правоохоронці вилучили на підприємствах і офісах компанії фінансові документи і 16 млн гривень. Слідство вважає, що ці гроші є частиною суми, отриманої в ході махінацій з держбюджетом.

Нагадаємо, Михайло Добкін повідомляв, що його сім'я є акціонером "Володимир-Волинської птахофабрики". Він також заявляв журналістам, що доходів від підприємства вистачає і на покупку мотоциклів, і на ведення виборчих кампаній.