Про це пише політолог Тарас Загородній, коментуючи інформацію українських спецслужб, що росіяни готують замах на голову СБУ.

Дивіться також Теракт у "Крокус Холі": Росія офіційно звинуватила Україну і вимагає арешту Малюка

Загородній акцентує, що росіяни хочуть "повісити" на Малюка теракт у Crocus City Hall.

При цьому справжні причини ненависті ворога – успішні спецоперації. Путін не може пробачити два удари по Кримському мосту, особливо перший, який був "приурочений" до дня народження російського диктатора, а також атаки морських дронів Sea Baby на кораблі Росії,
– наголошує експерт.

На думку політолога, ще однією больовою точкою стали російські НПЗ.

"Ці удари вже завдали ворогу збитків на сотні мільйонів доларів та спричинили проблеми з постачанням палива всередині країни. Удари настільки болісні, що Росія почала напружувати всіх своїх лобістів за кордоном, які почали катати істерики у світовій пресі", – зазначає Загородній.

Він відзначив, що Кремль не має сьогодні ніяких способів впливу на службу.

Росіяни багато років засилали в СБУ своїх агентів. Однак ситуація вже кардинально змінилась: службу очистили від "російських кротів". Єдиний спосіб, яким тепер росіяни можуть вплинути – це намагатись знищити керівника СБУ,
– резюмує політолог.

Нагадаємо раніше стало відомо, що, за даними українських спецслужб, голова СБУ Василь Малюк визначений у Кремлі пріоритетною ціллю.