Про це в ефірі 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський. Водночас він сказав, що наразі може мовитись про ще один бік відмови Росії від спроб підкорення України в цілому.

Зверніть увагу США поки не зафіксували відведення військ Росії, – Байден

"Всі ж прекрасно розуміють, що визнання бойовиків – це відмова Росії від мінських домовленостей", – сказав Андрій Піонтковський.

Публіцист зауважив, що мінські домовленості були цінними для Путіна, адже 8 років це було інструментом руйнування української державності. Проте Кремль остаточно зрозумів, що Україна ніколи не погодиться на виконання "Мінська".

Лінія Москви провалилася, – Піонтковський

Всі брязкання зброєю почалися з ціллю змусити Україну просуватися мінськими домовленостями саме в інтерпретації Москви, тобто легалізувати військово-терористичний плацдарм ОРДЛО в українському правовому і політичному полі. Піонтковський додав: "Все для того, щоб ці 2 корпуси, які очолюють російські генерали, були офіційними силовими структурами в Україні".

Путін загнав себе у ще одну пастку. Сьогоднішніми репліками (про звернення Держдуми щодо бойовиків – 24 канал) він санкціонував це звернення до нього.

Андрій Піонтковський

Російський публіцист

Москва мобілізувала вже все, намагалася вербувати світових лідерів, сказав Андрій Піонтковський. Наразі дії Росії щодо стягнення військ – це "визнання того, що її лінія провалилася".

Андрій Піонтковський про визнання Росією бойовиків: дивіться відео

Визнання Росією бойовиків: коротко

Зауважте – Цимбалюк та Піонтковський про плани Росії: дивіться відео