Пауза та інформаційне перезавантаження

Насправді очікувано, і далі я поясню чому.

Читайте також "Мене побила людина у військовій формі": що не так з цим формулюванням

В інтерв'ю китайському агентству "Сіньхуа" Путін високо оцінив китайський мирний план, суть якого полягає в тому, щоб розпочати переговори між Україною та Росією на нинішній лінії фронту та без виведення російських військ.

Тобто це фактично те, що так потрібно Росії, – збереження захоплених територій та перепочинок для відновлення потенціалу, після чого, через рік – два, війна почнеться з новою силою. Але зараз Росії критично потрібна пауза.

Наступ, який розпочався з жовтня 2023 року і дуже високими втратами приніс вельми спірні результати, зараз показово триває у Харківській області. У такий спосіб Путін навмисне намагається показати, що його армія може наступати по всіх фронтах, і це Україна має бути зацікавлена у мирних переговорах.

Путіну терміново потрібна пауза та інформаційне перезавантаження. Не тільки для відновлення сил і засобів та накопичення їх у більшій кількості, ніж були до повномасштабного вторгнення, а й банально йому потрібен рік інформаційної тиші, щоб забулося те, наскільки російська армія зганьбилася в Україні й наскільки вона безпорадна навіть у питаннях захисту власної країни.

А тому така заява Путіна цілком передбачувана і з урахуванням того, якими причинами вона викликана, можемо зробити не двозначний висновок про те, як на неї слід реагувати.