Про це пише британське видання DailyMail.

На фотографі, зробленій в 1920 році, зображений російський солдат часів Громадянської війни у Росії, який дуже схожий на чинного президента Росії. Більш того, знайшлась ще одна фотографія, 1941-го року, на якій також зображений чоловік, схожий на Путіна.

"Деякі люди думають, що це є остаточним доказом того, що Путін — щось більше, аніж 63-річний качок, який їздить верхи на конях топлес. Ці люди, вірять, що він — міфічна істота, яка не старіє і може подорожувати в часі", — зазначає видання.

Як пише видання, одні користувачі переконують — Путін насправді — це Влад Цепеш (граф Дракула), який жив у XV столітті. Інші ж переконують, що російський президент насправді — Ліза Герардіні, з якої Леонардо да Вінчі намалював Мону Лізу.

"Жодну з цих ідей не було науково підтверджено, за винятком того, що Путін насправді 63-річний чоловік, який керує Росією та їздить верхи без сорочки", — резюмувало видання.

До слова, російський політолог Лілія Шевцова переконана: Володимир Путін хоче, аби світові політики визнали право Росії інтерпретувати міжнародні норми так, як вона вважатиме за потрібне.