Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгірьов.

Експерт нагадує, що в 1994 році в Москві були підписані мирні угоди між Грузією і самопроголошеною Абхазією. Після чого в Абхазії почала працювати миротворча місія ООН, яка була розташована на лінії розмежування – у Верхньому Кодорі і Гальському секторі. Ця місія, зазначає Снєгірьов, працювала до 2008 року.

27 квітня 2008 року Радбез ООН приймає постанову про територіальну цілісність і суверенітет Грузії, чим заперечуються факт існування самопроголошених Абхазії і Південної Осетії. А в серпні Росія з території Південної Осетії і Абхазії вторглася в Грузію,
– розповідає експерт.

При цьому Дмитро Снєгірьов зауважує, що після вторгнення російських військ президент самопроголошеної Абхазії поставив ультиматум місії ООН. Зокрема, що Абхазія не може гарантувати їм безпеку. Місія ООН, говорить експерт, у 2008 році залишила Грузію з Росією віч-на-віч. А російські бомбардувальники нищили Грузію не тільки в районах безпосередньо військового зіткнення, але й в тилу. 26 серпня в односторонньому порядку Росія визнала ці дві псевдореспубліки.

І в Україні Путін хоче реалізувати абхазький сценарій. Росія введе на лінії розмежування миротворців ООН. Таким чином де-юре і де-факто визначить кордони "Д/ЛНР", а потім в односторонньому порядку проголосить про визнання їх незалежності,
– підкреслив Дмитро Снєгірьов.

Нагадаємо, 5 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь вирішенню конфлікту на сході України, проте миротворці повинні перебувати на лінії розмежування "і не на жодних інших територіях".