"Росіяни розгойдують обстановку в країні. Путін і Янукович замовили і оплатили черговий виток сепаратистських заворушень на сході країни – Луганськ, Донецьк, Харків. Людей зібрали небагато, але агресивність зашкалює. У Донецьку в натовп штурмовиків завели багато дітей і жінок. Провокують перехід конфлікту в кров і жертви", – написав Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

Він звернувся і до сепаратистів, і до тих, хто вимагає припинити безлади будь-якою ціною, заявивши, що ситуацію повертатимуть під контроль без крові.

Така команда правоохоронцям – це правда. Але правда і в тому, що терпіти свавілля провокаторів пацифістськи ніхто не буде. Призвідників і підбурювачів відповідальність наздожене, – написав Аваков.

Голова МВС пояснює, що серед сепаратистів багато ошуканих людей, які прийшли за гроші, тому міліція не стрілятиме в них.

"При цьому жорсткий підхід буде застосований до всіх, хто безпосередньо нападає на державні будівлі, на правоохоронців та цивільних", – підсумував Аваков.

Дивіться також: На Донецькій ОДА зрізали український прапор, у Луганську взяли штурмом СБУ

Нагадаємо, керівник прес-служби ГУ МВС в Донецькій області Ігор Дьомін пояснив, що міліція не чинила рішучого опору сепаратистам, щоб не було масових заворушень з кровопролиттям.