Про хакерські атаки під час виборів у США і своє ставлення до дій Володимира Путіна впливова американка розповіла в ефірі MSNBC.

Перш за все скажу так: мене лякає те, що зробили росіяни, і нам слід знайти спосіб, зрештою, покарати їх за це. Але Володимир Путін отримує величезне задоволення, спостерігаючи за тим, як ми рвемо на частини нашу систему. Він – людина, що діє за принципом "око за око". Ми, а конкретно Гілларі Клінтон, поставили під сумнів легітимність його обрання в 2012 році. Тепер же він збирається продемонструвати нам, що він може поставити під питання або кинути тінь сумніву на законність наших виборів,
– прокоментувала Райс.

Читайте також: Клінтон розповіла, що завадило їй стати президентом США

"Із психологічної точки зору я б вважала за краще заявити: "Ми знаємо, що це зробили ви, і, вибравши вдалий момент, ми знайдемо спосіб відплатити за це. І, до того ж, у нас абсолютна довіра до наших демократичних процесів, у нас абсолютна довіра до того, як відбулися вибори". Цим ми б позбавили його душевного задоволення від спостереження за тим, як ми боїмося за нашу власну легітимність і наші інститути влади", – додала колишній державний секретар.

На її думку, Путін уже давно хотів втрутитися у внутрішню політику Штатів, а Гілларі Клінтон просто дала йому зайвий привід. Вона стала рушійною силою тому, що розкритикувала його вибори, назвавши їх нелегітимними.

Читайте також: Путін мстить Клінтон, – The Week