"Щодо порад Україні, як і що робити. Я думаю, що український народ сам в змозі розібратися. Принаймні, Росія ніколи не буде в це втручатись", — сказав він на прес-конференції за підсумками саміту Росія-ЄС.

"Я можу собі уявити, як наші європейські партнери відреагували, якби в розпал кризи, скажімо, в Греції або на Кіпрі на одному з антиєвропейських мітингів з'явився б наш міністр закордонних справ і почав би звертатися з якимись закликами. Ми вважаємо, що це взагалі не дуже добре, а, маючи на увазі певну специфіку відносин між Росією і Україною, для нас це просто неприйнятно і неможливо", — повідомив Путін.

Відповідаючи на питання про можливу посередницьку роль Росії в конфлікті в Україну, Путін зазначив, що не впевнений в тому, що Київ потребує цього посередництва.

"Я не знаю, чи потрібно Україні це посередництво. Якщо їм потрібно — вони повинні про це сказати. Але мені видається, що, чим більше посередників, тим більше проблем. У нас є вислів:"У семи няньок дитя без ока", — додав президент Росії.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що російський кредит в розмірі 15 мільярдів доларів і зниження цін на газ для України зберігаються.