Таку думку висловив політик, колишній віце-прем'єр-міністр України з питань європейської інтеграції Олег Рибачук у колонці на НВ.

"Не сумніваюся, що російська пропаганда почне шукати в Єревані руку Держдепу, Заходу та інших сил, які підпадають під категорію "ворогів" Росії — так само, як вони це робили в Україні. Невдоволення вірмен є поганим знаком для Путіна і його спроб вибудувати так званий "русский мир", який ніяк не ліпиться", — вважає автор.

За його словами, від зрілості опозиції та суспільства залежить наскільки протести у Вірменії будуть успішними.

Наскільки протести у Вірменії будуть успішними, чи зможуть вони привести до політичних змін в країні — а гасла про відставку Саргсяна вже прозвучали — залежить від зрілості опозиції та суспільства. Наскільки можна судити з боку, то у Вірменії немає яскравого опозиційного лідерства, але й в Україні воно не відчувалося,
— зазначає Рибачук.

Політик переконаний, що у Путіна фобія перед "кольоровими революціями".

"Путін патологічно боїться того, що називають кольоровими революціями — це серце всіх його фобій. Очевидно, що пострадянське суспільство не хоче входити в "прокрустове ложе" альтернативного Євросоюзу авторства росіян — їх нову систему координат. Можна, звичайно, заганяти туди силою, але останнє слово завжди залишається за народом", — підсумував Рибачук.

Читайте також: На вірменському "Майдані" послали російський телеканал