Таку думку в коментарі Каналу новин "24" висловив екс-посол з особливих доручень МЗС, експерт з міжнародного та європейського права Вадим Трюхан.

Усадити за стіл переговорів Володимира Путіна саме зараз не можливо, оскільки він своїх стратегічних цілей не досяг. А його стратегічні плани стати в один рівень з США в геополітичному плані, і по суті добитися перегляду системи міжнародного права і міжнародної безпеки на свою користь. По-друге, як мінімум, закріпити Крим, як повноцінний суб’єкт Російської Федерації, та закріпити своє право опікуватись інтересами України, без можливості України стати членом ЄС чи НАТО, вважає експерт

На його думку, не можна відмовлятись у таких серйозних конфліктах від дипломатичних зусиль та мирного вирішення ситуації. І чим далі Володимир Путін буде ігнорувати своїх колишніх західних партнерів, тим більше буде розуміння, що захід має посилити санкції. Для того, щоб Росія опинилась в ситуації, коли вже не зможе вести війну.

"І тоді буде ситуація, коли внутрішня політична еліта та росіяни почнуть розуміти, що Росія перетворюється на "Титанік", і Путін є капітаном, який тягне їх на дно. І в тій ситуації Путін або буде вимушений йти на переговори, і при чому домовлятись, або буде замішаний більш поміркованими російськими політиками, і тоді виникнуть підстави для досягнення всеохоплюючого регулювання", вважає В. Трюхан.