Про це 24 каналу розповів російський журналіст Ігор Яковенко.

До теми Розчарувались навіть "Z-зомбі", – у Зеленського висміяли промову Путіна на параді

Війна закінчиться миттєво, якщо щось станеться з Путіним

На його думку, війна, швидше за все, закінчиться аж до кінця цього року. "Очевидно, що Путін не може перемогти у цій війні, а Україна отримає перемогу, але це не буде швидка історія", – додав журналіст.

За його словами, пришвидшили кінець війни можуть безпоредньо якісь події з Путіним.

Якщо це станеться, то війна закінчиться миттєво. Але розраховувати на те, що щось раптово трапиться з Путіним, не треба. Хоча він вже літня людина, і в цьому віці може будь-що статися,
– наголосив Яковенко.

Чи може Путіна "прибрати" його оточення

Російський журналіст переконаний, що якби в Путіна було нормальне оточення, то воно вже давно б його "прибрало".

"Але його оточення підбиралося протягом 20 років і за критерієм "неможливості щось робити". Тобто навколо нього зібрані унікальні люди по своїй безпорадності та боягузтву – зокрема, Медвєдєв, Шойгу, Лавров та інші", – відповів він.

Ігор Яковенко пояснив, що всі трясуться від страху перед Путіним, тому на це (щоб його прибрали) не треба розраховувати.

Я думаю, що така можливість буде лише в тому випадку, якщо він задумає зробити ядерне самогубство. Тоді може увімкнутися інстинкт самозбереження,
– переконаний він.

Ігор Яковенко про оточення Путіна та його промову на 9 травня:


До слова, на Красній площі у Москві 9 травня відбувся жалюгідний парад до "дня побєди". Родзинкою стала маразматична промова Путіна. З трибуни він вкотре повторив пропагандистські тези про "єдиний радянський народ".

Путін назвав війну, яку розв'язав проти України, "захистом людей Донбасу". І попри всі погрози, які звучали раніше, він офіційно не оголосив війни Україні та навіть мобілізації.

Відео до теми – про що Путін говорив на параді: відео брехливих тез