Одним із перших Путіна привітав мер Верони Федеріко Сбоаріна, який зробив це зі сцени Arena Di Verona, де 6 жовтня відбулася європейська прем'єра льодового шоу російського фігуриста Іллі Авербуха "Ромео та Джульєтта".

Читайте також: Кремлівський карлик: топ-факти про Володимира Путіна

Крім того, поряд з ним перебував голова ради директорів банку Intesa Антоніо Фалліко, за фінансової підтримки якого й відбулися гастролі в Італії. До слова, фінансист висловив своє вітання російською.

До слова, раніше колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заяввляв, що летить на день народження до свого друга Путіна.

Щодо президентів держав, то, як передає прес-служба Кремля, вітальні слова очільнику країни-агресора виголосили, зокрема:

– президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв;

– президент Киргизстану Сооронбай Жеенбеков;

– президент Азербайджану Ільхам Алієв;

– президент Таджикистану Емомалі Рахмон;

– президент Білорусь Олександр Лукашенко;

– президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв;

– президент Сербії Александар Вучіч.

Також не забули про гаранта з Росії прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян і прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Зауважимо, що усі вищезазначені політики особисто зателефонували Путіну, аби його привітати.

Надіслали господарю Кремля вітання й представники деяких міжнародних організацій, щоправда яких саме, у Кремлі не вказали.

До слова, своєрідно та водночас яскраво Путіна з днем народження привітали у Санкт-Петербурзі – тут активісти запалили фаєри та розгорнули великий банер з написом "Довгих років в’язниці".

Що треба знати про Путіна: дивіться відео