Звісно, у Кремля є своє пояснення щодо скасованих брифінгів. Там кажуть, що ситуація пов’язана з підготовкою до щорічної великої пресконференції Володимира Путіна. Про це пише Meduza.

Важливо Навального отруїли ФСБшники: відомі їх імена та псевдоніми – ЗМІ

Водночас журналісти зазначають, що під час брифінгу речника Кремля очікувалось, що у Пєскова запитуватимуть про отруєння Навального працівниками ФСБ.

Річ у тім, що Bellingcat, The Insider та CNN за участю Der Spiegel опублікували розслідування, в якому йшлося про те, що Олексія Навального отруїла "Новачком" спеціальна група співробітників ФСБ. Її учасники нібито стежили за ним протягом декількох років.

Інформацію, оприлюднену журналістами в резонансному розслідуванні, вже підтвердили у німецьких спецслужбах.

Ймовірно, президенту Путіну не уникнути запитань стосовно цієї ситуації під час своєї великої пресконференції. До слова, вона розпочнеться 17 грудня об 11:00 за Києвом.

Навального отруїли співробітники ФСБ: коротко про розслідування

До теми У спецслужбах Німеччини підтвердили деталі розслідування щодо Навального

  • Розслідувачі стверджують, що Навального у серпні отруїла "Новачком" спецгрупа з 8 оперативників ФСБ із секретного підрозділу. Вони могли діяти під прикриттям Інституту криміналістики Федеральної служби безпеки.
  • Ці люди стежили і таємно літали по містах вслід за політиком, починаючи з 2017 року. Саме того року, як підмічають журналісти, Навальний оголосив про намір балотуватися у президенти.
  • Журналісти вже назвали імена та псевдо ймовірних отруйників.
  • Окрім того, розслідувачі підозрюють, що до цього Навального намагалися отруїти у липні. Втім, тоді постраждала його дружина Юлія.
  • Навальний вже прокоментував результати розслідування і назвав своє отруєння чітко спланованою операцією Путіна.

Більше про отруєння Навального, розслідування цієї справи, заяви європейських лідерів та виправдання Росії – за посиланням.