Віталій Чуркін, постійний представник Росії при ООН, здебільшого мовчав про трагедію у Маріуполі. Погрози ватажка терористів Захарченка, який заявив що розпочинає наступ на Маріуполь і Дебальцеве, Чуркін назвав висмикнутими з контексту.

Саманта Пауер, постійний представник США при ООН, викрила брехню Чуркіна і натомість вказала на справжні причини, чому Маріуполь і Дебальцеве так притягують терористів.

Представник Києва Юрій Сергєєв, щоби не бути голослівним, продемонстрував документ де зафіксовано скільки чого російського є на Донбасі.

Литва, яка ініціювала екстрене засідання, також виступила з обґрунтованими звинуваченнями на адресу Москви. Очевидно, що сепаратисти самотужки не можуть розгортати такий масований наступ.

За останній рік Радбез близько 30 разів збирався у зв'язку з російською військовою агресією в Україні. Однак він так і не вжив жодних заходів, практично усі кроки ветуються Росією. Так 25 січня Росія заблокувала заяву Радбезу ООН про ситуацію в Донбасі після обстрілів Маріуполя 24 січня, знову ж таки скориставшись правом вето.