Тож відставку Гетманцева у Раді виключають. Про це сказав заступник голови комітету з питань фінансів Ігор Абрамович, передає "РБК-Україна".

До теми Чому хочуть звільнити Гетманцева: пояснення "Голосу"

Він зазначив, що ймовірність того, що постанову про відставку глави комітету фінансів приймуть і взагалі розглядатимуть сесійній залі дорівнює 0%. Її повернуть авторам без розгляду.

І питання не тільки в тому, що об'єктивних підстав для реєстрації та підтримки у Верховній Раді зазначеної постанови немає, а й в тому, що зазначена постанова внесена в порушення, передбаченого законом про порядок відкликання голів комітетів,
– наголосив парламентар.

Він нагадав, що відповідно до закону, постанову про відкликання може внести лише спікер парламенту або відповідний комітет. Але тільки якщо таке рішення ухвалять на своєму засіданні.

Абрамович наголосив, що деякі автори законопроєкту, яким пропонували знижену ставку ПДВ, підписали постанову про відкликання голови комітету. Її ж, начебто за збігом обставин, зареєстрували саме на наступний день після розгляду цього законопроєкту на комітеті.

Постанова про звільнення Гетманцева: що відомо

  • У Верховній Раді 17 листопада зареєстрували проєкт постанови про звільнення Гетманцева. Начебто все через "незадовільну роботу на посаді".
  • Сам текст постанови ще не опублікували. Серед авторів – нардепи від "За майбутнє", "Довіри" та "Європейської солідарності".
  • Напередодні представники "За майбутнього" та "Батьківщини" говорили, що зареєструють проєкт постанови щодо звільнення Гетманцева, якщо Рада не ухвалить рішення про відтермінування касових апаратів для ФОПів. І Рада таки провалила цей законопроєкт.