Відтак, прильоти в критичну інфраструктуру зафіксували у Львівській та Харківській областях. Де запровадили аварійні та екстрені відключення – читайте у матеріалі 24 Каналу.

До теми Росіяни влучили по багатоквартирному будинку в Дніпрі: під завалами люди – моторошні кадри

На Харківщині зафіксували два ворожі прильоти по об'єкту інфраструктури. Відтак, більшість районів знеструмлені, світло зникло одразу після вибуху. Також тимчасово зупинився рух поїздів у метро.

Наразі застосовуються аварійні відключення світла. На місці працюють екстрені служби.

Речниця підприємства "Кіровоградобленерго" Олена Данильченко розповіла, що на Кіровоградщині частково вводяться екстрені відключення електроенергії. Це зробили у зв'язку з масованою ракетною атакою території України та для зменшення руйнування енергосистеми.

Під час масованої атаки ворог влучив по об'єкту критичної інфраструктури у Львівській області. Голова Львівської ОВА Максим Козицький зазначив, що в області можливі перебої у постачанні світла та води.

Під час масованої ракетної атаки по Україні в Черкаській області застосували спеціальні графіки аварійних відключень. По завершенню повітряної тривоги ці графіки відмінили.

По Черкаській області з 18:00 ді жовті графіки погодинних відключень.

У Житомирській області також діють аварійні відключення електроенергії.

Проте в обленерго зазначили, що відновлення електропостачання відбудеться після закінчення повітряної тривоги.

Голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич зазначив, що окремі мікрорайони Херсона та 35 населених пунктів області тимчасово відключені від електроживлення.

За його словами, це вимушені заходи, пов'язані з черговою ракетною атакою росіян – щоб вберегти енергетичні об'єкти від можливого серйозного пошкодження, їх роботу варто призупинити.

Відомо, що електропостачання припинено 98462 абонентам. Янушевич також зазначив, що коли загроза мине – світло відновлять.

Сумський міський голова Олександр Лисенко повідомив, що у зв'язку із загрозою ракетних обстрілів, за розпорядженням НЕК "Укренерго" відбувалися екстрені відключення електроенергії.

Проте після закінчення повітряної тривоги в області поступово почали відновлювати постачання електроенергії.

Енергетики закликають жителів не вмикати одразу усі прилади, аби уникнути критичних навантажень. Зазначають, що після балансування системи та отримання лімітів, буде зрозуміло, які графіки діятимуть надалі.

Крім того, через загрозу ракетної атаки у Києві, Київській, Одеській та Вінницькій областях застосовуються екстрені відключення світла. Стабілізаційні графіки наразі не діють.

Зазначають, що це вимушений превентивний крок, який дозволить уникнути значних пошкоджень енергетичної інфраструктури, якщо ворожі ракети досягнуть цілі.

Мер міста Борис Філатов повідомив, що завали після влучання у багатоповерхівку у Дніпрі будуть розбирати всю ніч. На місці влучання поганий зв'язок, а всі райони повністю знеструмлені та відключені від систем.