Про це свідчить повідомлення на офіційному сайті Bonhams.

Зазначимо, що торги за гоночний Peugeot починалися з суми в 1 мільйон доларів. Автомобіль зберіг оригінальний кузов і силову установку. Peugeot обладнаний чотирициліндровим двигуном об'ємом 4,5 літра, що видає 112 кінських сил.

Читайте також: Автомобіль Стіва Джобса продають за величезну суму

Припускається, що цей Peugeot – один із двох авто зразків моделі L45, які дожили до наших днів. Загалом у гоночного автомобіля було 4 власника: сама компанія Peugeot, у якій це авто було запасним на перегонах 1914 року в Ліоні, пілот Ральф Малфорд, який посів на ній третє місце в Індіанаполісі в 1916 році, Арт Кляйн, який ганяв на авто в 1919-1920 роках, а також американський бізнесмен Ліндлі Ботсуелл, у колекції якого з 1949 року і перебував цей автомобіль.

Після покупки авто Peugeot Ботсуелл вирушив на трек в Індіанаполісі, проїхавши 4 кола із середньою швидкістю 166 кілометрів на годину. Після цього в 2003 та 2011 роках Peugeot брав участь у гонці з підйому на пагорб, що проводиться в межах "Фестивалю швидкості" у Гудвуді. Також автомобіль в 2014 році виставлявся на "Конкурсі елегантності" в Пеббл-Біч.