Захід провели у в Мистецькому Арсеналі. Повідомляється, що "РазомДіємо Фест" зібрав на спільному майданчику громадських діячів, експертів, представників ОГС та медіа, посадовців, киян та гостей столиці.

Дивіться також Прибутки від заморожених активів можуть використати для фінансування ОПК України, – джерело

Що відомо про "РазомДіємо Фест"

У Києва відбувся "РазомДіємо Фест" – головний публічний захід Всеукраїнської комунікаційної кампанії про підтримку ЄС громадянського суспільства та незалежних медіа України "Разом Діємо. Разом ми Європа". Вона стартувала 3 травня й триватиме до кінця липня 2024 року в усіх регіонах України.

Метою цієї комунікаційної кампанії є поінформувати українців про підтримку Європейського Союзу у різних аспектах, а також показати роль громадськості та медіа у забезпеченні стійкості та відбудови України. Заходи демонструють їх результати та повинні мотивувати громадян долучатися до спільної роботи заради України.

У рамках "РазомДіємо Фесту" оформили унікальне керамічне панно Європа-Україна. Воно дивом вціліло після російської атаки на академію Бойчука. Разом з дітьми з Фастова до роботи над панно долучились пані Посол ЄС в Україні Катаріна Матернова та Віцепрем'єр-міністер з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Ми сподіваємося, що вже незабаром офіційно розпочнемо переговорний процес щодо вступу України до Європейського Союзу та проведемо першу Міжурядову конференцію. І цей процес важко уявити без участі громадянського суспільства, яке стало нам надійною опорою та вартовими перетворень,
– каже Ольга Стефанішина.

Пані віцепрем'єр-міністр розповіла, що представники громадськості уже беруть активну участь в пояснювальних сесіях Європейської Комісії. Проте вона очікує активну їх включеність вже з моменту відкриття перших переговорних розділів.

Для відвідувачів фестивалю організували лекції, дискусії, опитування, консультації, тренінги, квізи, ділові та пізнавальні тематичні ігри тощо. ДСНС України у партнерстві з Фондом Східна Європа провели тренінг з мінної безпеки.

Окрім цього, киянам провели курси медіаграмотності та використання в журналістиці штучного інтелекту, новітніх методик пошуку та оцінки ефективності рішень і фактчекінгу.

Вулична виставка "ПІДТРИМКА" проілюструвала інформацію про організації громадянського суспільства, які отримали підтримку ЄС з перших днів повномасштабної війни. Виставка залишатиметься відкритою для відвідувачів ще два тижні на Софійській площі, а потім вирушить у подорож ще до чотирьох міст України.

У Києві відбувся "РазомДіємо Фест": дивіться фото