Як відреагували на резонансний вирок Стерненка відомі політичні, громадські діячі, журналісти та активісти – читайте у матеріалі.

До теми Суд засудив Стерненка до 7 років тюрми

Більшість небайдужих громадян солідарні з самим Сергієм Стерненком, який назвав цю справу проти себе – політично вмотивованою.

  • Максим Нефьодов

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов назвав вирок Стерненку ганьбою для української судово-правоохоронної системи та реваншем російської гідри.

Люди, які це придумали, явно забули, чим в Україні завершуються справи політичних в'язнів,
– зауважив Нефьодов.

  • "Голос"

У політсилі "Голос" теж обурені рішенням суду. У партії зазначили, що тепер судова система перетворилась на знаряддя тиску та усунення неугодних.

"Голос" вважає несправедливим вирок суду, який кинув Сергія за ґрати на 7 років і 3 місяці за нібито викрадення людини, де єдиним свідком є сам нібито потерпілий,
– мовиться у повідомленні політсили.

У політичній силі сподіваються, що апеляція відновить справедливість щодо Стерненка. Проблему вирішити можна лише глобально через реформу судової системи.

  • Денис Бігус

Значно різкішим у висловлюваннях був журналіст, керівник Bihus.info Денис Бігус.

До останнього не вірив, що наважаться. Мразоти,
– написав журналіст.

  • Масі Найем

Солідарний з оцінкою Бігуса і адвокат Масі Найем. Він охарактеризував ситуацію, як ту, що далека від правосуддя.

Це не про правосуддя. Не про справедливість,
– зауважив Найем.

  • Олег Сенцов

Колишній бранець Кремля, режисер Олег Сенцов підібрав для вершителів правосуддя коротку та містку характеристику – "покидьки".