Реал – Баварія 2:1 (за сумою двох матчів 4:3)

Голи: Хоселу, 88, 90+1 – Девіс, 68

У першому матчі Реал та Баварія розписали бойову нічию у Мюнхені 2:2. За німецький клуб забивали Сане та Кейн. Натомість у складі "вершкових" дубль був в активі Вінісіуса.

До теми Нефартовий суддя для Реала Луніна із сумнівною репутацією: хто розсудить півфінал ЛЧ з Баварією

24 Канал спільно із Pepsi розповідає, яким був другий півфінал ЛЧ між командами на "Сантьяго Бернабеу", хто зіграє у фіналі Ліги чемпіонів-2024.

Карло Анчелотті стримав свою обіцянку та зробив ставку у воротах на українця Андрія Луніна. Реал підійшов до цього матчу-відповіді у статусі дострокового чемпіона Іспанії. Поєдинок розпочався із високого пресингу від господарів та кутового, який не привів до гостроти біля воріт досвідченого Ноєра.

Вже у стартовій 5-хвилинці Реал створив по-справжньому гольовий момент. Однак жоден із гравців мадридського клубу не зумів замкнути гострий простріл вздовж штрафного від Карвахаля.

Активний тайм від обох команд

Баварія відповіла схожим моментом. Лунін контролював ситуацію, але й м'яч після удару чи то прострілу Гнабрі пролетів далеко від воріт українського голкіпера.

На 13-й хвилині пожежа була біля воріт мюнхенців. Вінісіус опинився один у штрафному майданчику гостей, але удар бразильця взяла на себе дальня стійка. На добиванні першим був Родріго, але Ноєр показав дива майстерності та врятував Баварію від пропущеного голу.

Через 10 хвилин Лунін вперше вступив у гру. Андрій потягнув дальній удар Кейна.

Наприкінці першого тайму Ноєр потягнув удар чи то передачу від Вінісіуса, перевівши його на кутовий.

Гості відповіли ударом з-за меж штрафного від Мазраві. Постріл був спрямований у кут, де якраз стояв Лунін. Вже у наступній атаці Лунін своєчасно зіграв на виході, вибивши м'яч ногами далеко від власних володінь.

На перерву команди пішли за нульового рахунку.

Класика від Реала

Друга частина матчу розпочалась із атак від обох клубів. На 54-й хвилині Лунін знову потягнув удар Кейна у ближній кут.

Блискучий момент змарнував Родріго після передачі від Вінісіуса Жуніора.

Андрій Лунін
Андрій Лунін / Фото Getty Images

Реал видав потужну 2-хвилинку. Спершу Ноєр потягнув удар Родріго, а вже у наступній атаці господарів вийшов переможцем із дуелі проти Вінісіуса. Жуніор намагався пробив під поперечину, але німецький голкіпер Баварії видав неймовірний сейв.

На 66-й хвилині вже Лунін знову вступив у гру. Андрія потягнув з-під поперечини удар від Мусіали.

Вже через дві хвилини футболістам Баварії вдалось організувати швидку контратаку, яка закінчилась феноменальним ударом Девіса. Такі удари не беруться – 0:1.

Цікаво Повернення дортмундців після 11-річної перерви: як Боруссія вже грала у фіналах Ліги чемпіонів

На 71-й хвилині м'яч після рикошеті від все того ж Девіса побував за лінією воріт Ноєра. Але автогол був скасований через фол в атаці від захисника "галактікос" Начо.

Під завісу основного часу Ноєр хотів взяти м'яч до рук, але помилився, а на добиванні першим був Хоселу, який тільки вийшов на заміну – 1:1.

Вже у компенсований до матчу час Хоселу після передачі Рюдігера оформив дубль – 2:1. Суддя спершу угледів офсайд, але після відеоповтору змінив своє рішення на користь команди Карло Анчелотті.

Реал – другий фіналіст Ліги чемпіонів-2023/2024. Андрій Лунін – у фіналі!!!

Відеоогляд матчу Реал – Баварія

До слова, 1 червня Боруссія Дортмунд та Реал зійдуться у фіналі Ліги чемпіонів-2023/2024. Вирішальний поєдинок відбудеться на англійському стадіоні "Вемблі". Початок о 22:00 (за Києвом).