Про це на своїй сторінці у Facebook написав горлівський журналіст Микита Синіцин.

Згідно з цим документом з 1 вересня всі шахти міста переходять на роботу в режимі "відкачування води" і, як того вимагає законодавство, за 2 місяці до цього всіх працівників попереджають. При цьому в наказі не було жодного слова про подальшу долю робітників з шахт — будуть вони в безоплатних відпустках, переведуть їх на зменшений графік чи їх звільнять,
— зазначив Синіцин.

За його словами, такий розвиток подій задовольняє не всіх — на шахті імені Гайового вже відбувся локальний страйк. Щоб все залагодити, було проведено збори трудового колективу з "гендиректором" підприємства від "ДНР" Миколою Щігалевим.

"В ході зборів працівники так і не отримали чіткої відповіді на свої питання і пригрозили звернутися за роз'ясненнями у Донецьк — в так зване "міністерство вугільної промисловості ДНР", — додав журналіст.

Крім того, за словами Синіцина, на даний момент у багатьох шахтарів багатотисячні борги із заробітної плати, на що терористи їм відповідають: "немає вуглевидобутку та відвантаження вугілля — немає і грошей на зарплату".

И снова о горловских шахтахВ начале недели по горловским шахтам начали знакомить с распоряжением генерального директор...

Posted by Nikita Sinicin on 2 липня 2015 р.

До слова, на початку тижня у Кіровську (Луганська область) вода затопила шахту "Юзівська".