"Новий КПК схвалила Європа, і те, що з цього приводу думає Сергій Власенко, нікого не хвилює. Над ним працювали найкращі фахівці нашої держави, практики і теоретики, у тому числі й народні депутати. ПАРЄ також озвучила свої позитивні висновки стосовно цього документа", - прокоментував регіонал Валерій Бондик набуття чинності новим Кримінально-процесуальним кодексом.

Він зазначив, що коли країна йде упевненими і зваженими кроками реформування кримінальної юстиції, заздрість і неспроможність окремих політичних функціонерів виливається в таку необгрунтовану критику.

"Не кожна європейська країна має такі важелі гуманізації судочинства, які сьогодні ухвалили і упроваджуємо ми", - зазначив Бондик.

"А коли людина, яка не мала жодного відношення до підготовки КПК, не була зацікавлена у цьому, хоча і мала можливість у статусі народного депутата працювати над документом, тепер починає лити бруд на нього, це називається некомпетентністю і поверхневістю. Якщо Власенко береться трактувати норми нового КПК, то хай хоча б озвучує їх у тому вигляді, як вони там виписані, а не вигадує власні страшилки", - заявив представник Партії регіонів.

До слова, як повідомив захисник засудженої Юлії Тимошенко, екс-прем’єр звернулась до опозиції з проханням скасувати у Верховній Раді новий Кримінально-процесуальний кодекс.