Проте регіонал наголосив, що співпраця з ЄС буде лише поглиблюватися.

"Більш того, наскільки мені відомо, цього року наша співпраця з ЄС буде мати ще більш прикладний характер, ніж у минулі роки", - сказав політик.

Політик переконаний, що дії опозиції шкодять усій країні.

"На жаль, наші опоненти часто піклуються про власні політичні інтереси більше, ніж про державні. Незалежно від того, хто займає керівні посади, нинішня опозиція завжди намагається залучити Європу, як "арбітра". Це тягнеться ще з помаранчевих часів, коли вони з'ясовували стосунки між собою", - сказав Вечерко.

Нардеп впевнений, що опозиція активізувалася напередодні саміту.

"Вони використовували інформаційний інтерес до України перед минулим самітом, намагалися організувати бойкот Євро-2012 і тепер працюють за своїм старим сценарієм. Їм байдуже, що від цих дій страждає не тільки влада, а вся країна, її репутація, громадяни, тому що втрати несуть, в першу чергу, прості українці", - заявив Вечерко.

Він запевнив, що спроби опозиції марні.

"Україна не зверне зі шляху євроінтеграції. Незважаючи на спроби окремих політиків загальмувати цей процес заради досягнення власних цілей", - додав регіонал.

Нагадаємо, у Партії УДАР заявили, що у разі, якщо підписання Угоди про асоціацію з ЄС зірветься через останні події в Україні, вони будуть вимагати повної заміни влади.