Англійський тренер тричі виступав на Мундіалях з жіночими збірними: Нова Зеландія 2007 та 2011, а також зі збірною Канади у 2015. Його перший чоловічий чемпіонат Світу припав на цей рік, також на чолі зі збірною Канади.

Варте уваги Лука Модрич – перший гравець, який зіграв у трьох десятиліттях на ЧС та ЧЄ: шлях капітана

Унікальний тренер

Перший великий турнір, на якому тренував Хердман відбувся у Китаї у 2007. Тоді його жіноча команда Нової Зеландії потрапила у квартет зі збірними Китаю, Бразилії та Данії. Колектив Хердмана поступився у всіх трьох матчах, не забивши жодного м'яча.

Наступний шанс для англійця і Ко був у 2011. Хердман зі збірною Нової Зеландії випробовував свої сили на жіночому Мундіалі 2011, який проходив у Німеччині. Та такою нагодою знову скористатись не вдалось і Нова Зеландія не вийшла з групи. Хоча цього разу, їм вдалось заробити один заліковий бал (зі збірною Мексики) та відзначитись у кожному матчі.

Зараз Хердман очолює чоловічу збірну Канади, з якою він уже встиг стартувати на чемпіонаті Світу-2022 у Катарі. Та з прикрої поразки від збірної Бельгії (1:0), де Альфонсо Девіс не зміг реалізувати пенальті.