Символом і логотипом компанії є усім відоме зображення зеленого крокодила. Рене Лакост був знаменитим французьким тенісистом, який досягнув популярності відразу в двох сферах: тенісі й моді. У 1926 році, беручи участь у Відкритому чемпіонаті США з тенісу, Рене Лакост носив зроблену власноруч білу сорочку з короткими рукавами із легкої трикотажної тканини.

У ній було напрочуд комфортно грати навіть у сильну спеку. Ця сорочка разюче відрізнялася від тодішнього тенісного одягу. У моді були традиційні "міські" сорочки з довгими рукавами.
Саме сміливість бути першим, і вміння вгризатися в ідею - наочно ілюструє логотип компанії.


Рене Лакост на тенісному корті

У 1927 році, під час кубка Девіса, американська преса прозвала Лакоста "алігатором" через суперечку про валізу з крокодилової шкіри. Капітан французької збірної пообіцяв таку валізу молодому спортсменові Рене Лакосту за перемогу на Кубку Девіса.

Читайте також: Які б'юті-експерименти принца Вільяма дратували Королеву Єлизавету

У підсумку довелося витратити чималеньку за тими мірками суму. На батьківщині, у Франції, прізвисько Лакоста було змінено на "крокодил" і закріпилося за ним через наполегливу і чіпку поведінку на корті, де Лакост ніколи не прощав помилок своїм суперникам. Вишитий алігатор на блейзері, у якому пізніше виступав спортсмен і став тим легендарним лого – яке знає весь світ.


Рене Лакост в юності

Покинувши великий спорт, Рене Лакост спільно з Андре Жильє, власником і президентом найбільшої французької трикотажної компанії того часу, заснував фірму з виробництва революційних сорочок, які сам розробив і носив на тенісних кортах. На грудях красувалася вишита емблема спортсмена – крокодил.


Рене Лакост і Андре Жильє

Крім сорочок для тенісу, компанія виробляла також сорочки для занять гольфом і вітрильним спортом. Це підкреслювало елітарність бренду.

У 1951 році компанія відійшла від своїх традиційних, виключно білих тонів, і представила неймовірно успішну лінію кольорових сорочок. У 1952 році Lacoste почав експортувати свою продукцію в США під гаслом "Lacoste - статусний символ компетентного спортсмена".

Зараз популярність бренду Lacoste тільки зростає. А статус тих, хто одягає Лакост – автоматично стає непохитним. Магія алігатора працює безвідмовно.