Про це йдеться у повідомленні дослідницької групи Kantar TNS CMeter.

Читайте також: ТОП найпопулярніших відеороликів YouTube у світі та Україні: рейтинг Google

Згідно з даними центру, сайт google.com станом на грудень 2018 року має охоплення у 22 мільйони користувачів. Більше того, у трійці лідерів також сайти відеохостингу Youtube та соцмережі Facebook.

У 2018 році зросла кількість інтернет-користувачів в Україні. За даними Установчого дослідження 2018, вже 70% українців користуються інтернетом (63% у 2017 р.). Збільшився також і час перебування українців в мережі Інтернет – 82% користувачів кожного дня підключаються до "глобальної павутини", 14% – раз в тиждень або частіше, 4% – декілька разів на місяць і рідше,
– зазначають інтернет-дослідники.

Так виглядає список ТОП-25 найбільш відвідуваних сайтів в Україні, за даними Kantar TNS CMeter.

рейтинг сайтів топ-25

Варто додати, що за даними Kantar TNS CMeter, серед заборонених у 2017 році ресурсів тільки російська соціальна мережа "Вконтакте" утримується в ТОП-25 сайтів – 17-те місце в грудні 2018 року проти 10-го у грудні 2017 року.

Однак за даними дослідження Української інтернет-асоціації (UIA), попри заборону соцмережа "Вконтанте" посіла 5-е місце у рейтингу найпопулярніших в Україні сайтів станом на грудень 2018 року.

Крім того, у 10-ку найпопулярніших потрапили заборонені російські сайти "Яндекс" та "Одноклассники". Все ж трійку лідерів, як і у дослідженні Kantar TNS CMeter, зберігають Google, Youtube та Facebook.