Про це із посиланням на слова шеф-редактора Forbes Russia Микола Мазуріна пише The Guardian.

Читайте також: Росію пограбували на космічну суму, – Піонтковський

Список Forbes із рейтингу марнославства перетворюється у рейтинг токсичності,
– заявив Мазурін.

Видання нагадує, що після публікації санкційного списку Мінфіну США російські олігархи за день збідніли на суму у понад 1 млрд доларів.

Зокрема, за інформацією РБК, найбільше втратив Вагіт Алекперов, власник "Лукойла" – 226 млн доларів, а статок Романа Абрамовича зменшився на 60 млн доларів.

Однак поки неможливо точно проаналізувати, як саме доповідь Мінфіну США вплинула на багатих росіян, адже, до прикладу, "сукупне багатство" Алішера Усманова, засновника USM Holdings, зросло на 16 млн доларів після публікації "кремлівського списку", йдеться в статті.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану "кремлівську доповідь". До списку увійшли наближені до Володимира Путіна особи, а це 210 імен, які розділені на чотири категорії: "Президентська адміністрація", "Кабінет міністрів", "Інші високопоставлені політичні лідери" та "Олігархи".

За словами Андерса Ослунда, співавтора санкційного списку, перед його поданням до Конгресу один із високопосадовців вніс значні зміни у документ.