На думку міністра оборони, зважаючи на "символізми росіян", вони щось спробують зробити до 24 лютого 2023 року. Адже російські загарбники не досягли своїх планів.

Читайте також Великий наступ Росії: який населений пункт стане каменем спотикання для ворога

Що сказав міністр оборони про ймовірний напад росіян

Олексій Резніков заявив, що росіяни не виконали тих планів, які обіцяли, у межах своєї так званої "спеціальної воєнної операції".

Тому за обстановкою, яку спостерігає наша розвідка, – найбільша концентрація військ зараз на Сході України.

Тактику одночасного захоплення України росіяни спробували в лютому минулого року. Вона не спрацювала,
– заявив Резніков.

За даними глави Міністерства оборони України:

  • тоді ресурс був розпорошений;
  • вороги втратили багато елітних підрозділів.

"Зараз у них нова тактика – це концентровані, повзучі спроби, ледь-ледь, по десять метрів, захоплювати, відтісняти, віджимати", – розповів міністр.

Окрім того, Олексій Резніков сказав, що немає ризику, що Росія готує наступ з усіх сторін.

Що відомо про ймовірність нового наступу росіян

  • Українська розвідка повідомила, що у лютому та березні в Донецькій та Луганській областях активізуються бойові дії. Ба більше, російські загарбники можуть піти у наступ на Куп'янському напрямку в Харківській області.
  • Окрім того, російські пропагандисти намагаються просувати тезу, що нібито Росія готується до великої війни, а тому нібито може наступати на Львів, і внаслідок цього відрізати Україну від Європи. Генерал-майор Вадим Скібіцький заявив, що такі вкиди – це інформаційна війна.
  • В американському Інституті вивчення війни вважають, що дуже низьким є ризик повторного російського вторгнення в Україну з території Білорусі. Детальніше про те, що відомо про ймовірність нового наступу Росії у 2023 році – читайте тут.