Пряма трансляція на
Останні випуски

Резонансна ДТП у Харкові: родини загиблих вимагатимуть по мільйону компенсацій

Три сім'ї, які втратили близьких у жахливій ДТП на центральній вулиці Харкова, будуть вимагати по мільйону гривень компенсації.

Про це заявив адвокат Дмитро Марцонь, що представляє їхні інтереси.

Читайте також: Резонансна ДТП у Харкові: стало відомо, скільки років ув'язнення загрожує Зайцевій та Дронову

Спочатку жодна із сімей не хотіла вести переговори про відшкодування, була жорстка відмова, а грошові перекази від сім'ї одного з учасників аварії були повернуті. Зараз близькі загиблих дійшли іншого варіанту. Сума в мільйон гривень для людей, які втратили своїх рідних – це моральна, а не юридична або фінансова категорія,
– розповів юрист.

Правозахисник зазначив, що таке рішення прийняли Людмила Сокол, яка втратила доньку і внучку, сестра загиблої Ніни Кобисевої, а також батько Наталії Умаєвої. Позиція інших родичів жертв поки невідома.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові сталась ДТП, внаслідок якої загинули 6 осіб. За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева, яку взято під арешт. А автомобілем Volkswagen Touareg керував Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.

Окрім того, дві родини Берченків та Євтєєвих, члени яких загинули і постраждали у резонансній аварії у Харкові, повернули гроші матері Олени Зайцевої, що скоїла ДТП.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі