Перед ходою відбулася панахида у Михайлівському соборі, а потім активісти рушили з Михайлівської площі через середмістя Києва до алеї Героїв Небесної Сотні.

Варто пам'ятати: Ключові дати Євромайдану: хроніка

Хода пам'яті за Героями Небесної Сотні: дивіться відео

Загалом після панахиди хода пройшла таким маршрутом: Михайлівська площа – вулиця Трьохсвятительська – Європейська площа – вулиця Грушевського – Кріпосний провулок – вулиця Інститутська – алея Героїв Небесної Сотні.

Маршрут ходи пам'яті: дивіться карту

Розстріли на Майдані 18-21 лютого 2014 року: коротко

Саме протистояння у другій половині лютого 2014 року було завершальним етапом Революції Гідності. 18 лютого силовики вдалися до розстрілів і штурму протестувальників, що тривало до 21 лютого.

Внаслідок силових зіткнень всього за чотири дні загинули 82 людей (за оцінкою Міністерства охорони здоров'я). З них 71 активіст та 11 силовиків.

Саме застосування таких жорстких методів стало кінцем правління Віктора Януковича та його прибічників. Результатами силових протистоянь стали голосування Верховною Радою 22 лютого про відсторонення "легітимного" від виконання обов'язків президента.

До слова, масові вбивства відбувалися у ті дні відбувалися не лише на Майдані, а й поблизу. До переслідувань, побиття або і навіть жорстких вбивств активістів за межами Майдану вдавалися "тітушки".