Народні депутати також висловилися про роботу уряду та власне Дениса Шмигаля на посаді прем'єра. Про це дізнавалася кореспондентка Альона Чернецька.

До теми Ми не тримаємось за посади, – Шмигаль підсумував рік роботи уряду

Депутати 9 скликання проголосували в залі для засідань за уряд Шмигаля – рівно рік тому. Він протримався більше, ніж попередники, зокрема, уряд Олексія Гончарука працював лише пів року.

Яку оцінку депутати готові поставити уряду

Втім депутати з монобільшості та опозиції зазначили, що не готові поставити відмінну оцінку цьому уряду.

Деякі парламентарі пояснили, що не можна порівнювати цей уряд з іншими, адже він зіштовхнувся з тими проблемами, з якими не працювали інші – з коронавірусом.

Уряд не допустив падіння економіки, якого допустили наші сусіди. Не допустив розхитування інфляції, ми маємо зростання заробітних плат та пенсій,
– сказав народний депутат від фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев.

Водночас у фракції "Голос", за 10-бальною системою, уряду Шмигаля готові поставити лише 4 через невиконання завдання щодо боротьби з COVID-19.

За словами голови фракції Ярослава Железняка, спочатку пандемії в країні не вистачало як тестів на вірус, так і обладнання в лікарнях.

Як нардепи прокоментували роботу уряду Дениса Шмигаля: дивіться відео 24 каналу

Чи є ймовірність звільнення уряду найближчим часом

У монобільшості зазначили, що питання про заміну уряду – не на часі і дуже складно буде знайти голоси, щоб призначити новий Кабмін.

"Ми аналізуємо результати у тих чи інших сферах. Я думаю, що точно не має бути якихось емоційних рішень. У гіпотетичному голосуванні – буде складно зібрати голоси (за звільнення уряду – 24 канал)", – сказала заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

Тож депутати покладають великі надії на завдання, якими має займатися відповідний уряд, мовиться зокрема про економіку то боротьбу з пандемією.