На конкурсі із відбору кандидатів на посаду судді Конституційного Суду пролунало питання стосовно того, коли в Україні ухвалили Конституцію та з яких глав вона складається. Про це інформує 24 Канал з посиланням на запис прямої трансляції відбору, який поширили на ютуб-каналі Дорадчої групи експертів.

Дивіться також Майдан-3, ІПСО 1917 року та легітимність Зеленського: як Росія розхитуватиме Україну у 2024

То коли в Україні прийняли Конституцію?

Власне, суддя Господарського суду Закарпатської області Любомир Андрейчук не спромігся відповісти, коли прийняли Конституцію України – найголовніший закон нашої держави.

Коли пролунало відповідне запитання, він неабияк розхвилювався, почав шукати щось очима та, зрештою, промовив з напівпитальною інтонацією: "1991 рік".

Суддя зі Закарпаття не знає, коли прийняли Конституцію України: дивіться відео

Більше про закарпатського суддю

  • Окрім роботи в Господарського суду Закарпатської області, Любомир Андрейчук також займається викладацькою діяльністю в Ужгородському національному університеті.
  • У 2018 році він захистив кандидатську дисертацію на тему: "Правова охорона комерційних найменувань за законодавством України та країн ЄС". Спеціальність – цивільне право і цивільний процес, сімейне право, міжнародне приватне право.
  • Як стверджує офіційна документація, Андрейчук Любомир Вікторович указом Президента України від 25 липня 2013 року № 391/2013 був призначений на посаду судді Господарського суду Закарпатської області.
  • У 2019 році Вища кваліфікаційна комісія суддів вирішила дозволити продовжувати йому суддівську діяльність, коли внесла Президентові України подання про його призначення на посаду судді господарського суду Закарпатської області.
  • Експерти, посилаючись на закон, не встановили обставин, які могли б бути підставою для відмови у внесенні відповідного подання до Президента України.