Уже 10 місяців не можуть завершити розгляд справи щодо підозрюваного – Олександра Пугачова. Скаржаться родичі загиблих і на те, що обіцяну моральну компенсацію так і не побачили.

Читайте також: Син нардепа Попова, якого затримали за пограбування магазину, погодився дати свідчення

Надія Лящик – мати загиблої поліцейської Ольги Макаренко. Жінка впевнена, суд навмисно затягує розгляд справи. Мовляв, останні кілька засідань були повністю присвячені експертизам майна Олександра Пугачова. А це питання, вважає жінка, суд має розглядати під час іншого судового процесу.

Він (підозрюваний – 24) хоче займатися тим, що у нього забрали, то нехай займається цим в окремому провадженні. Я вважаю, що суд пішов на поводу у цього бандита. Я вважаю, вбивці. Ми можемо дійти навіть до відводу суду,
– зазначила мати загиблої.

Окрім цього, за клопотанням захисту Олександра Пугачова у справі вирішили повторно допитувати свідків. Мовляв, під час досудового розслідування були неповністю розкриті деякі деталі. Та на думку прокурорів, це ні що більше, як черговий елемент затягування процесу.

"У допиті цих свідків немає жодної необхідності, жодних суперечностей немає. Тому цей виклик спрямований виключно на затягування процесу", – впевнений прокурор Олексій Семенюк.

Мати загиблої патрульної додає, що не виконав своєї обіцянки і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. У день смерті патрульних він заявив, що сім'ям загиблих виплатять грошову компенсацію, але грошей досі не дали.

У день вбивства Олі він на всю Україну сказав, що діти і батьки отримають житло. Минув вже рік. У мене всього лише 12,4 квадратних метра на двох. І досі ми не отримали ніякого житла. Хоча б компенсацію. Не мені, дітям треба,
– сказала Надія Лящик.

Нагадаємо, 25 вересня 2016 року у Дніпрі екіпаж патрульної поліції намагався затримати водія, який порушив правила дорожнього руху. В результаті відбулась перестрілка. Патрульні Ольга Макаренко та Артем Кутушев загинули. Підозрюваний у вбивстві Олександр Пугачов отримав поранення живота. Перше судове засідання по справі відбулося 9 лютого 2017 року. Максимальна санкція статті, що її інкримінують підозрюваному, передбачає довічне позбавлення волі.