Забратися на верх 28-річні громадяни Франції вирішили рано вранці. Перед цим вони залишилися всередині статуї після її закриття.

До теми У Бразилії будують нову статую Христа – вищу, ніж у Ріо-де-Жанейро: фото

Порушників у Бразилії помітив охоронець

Чоловіки, за інформацією видання, використовували сходи, які розташовані в пам'ятнику і призначені для проведення ремонтних робіт. Завдяки відповідним сходам можна піднятися до рук та голови монумента.

Двох громадян Франції помітив охоронець, який одразу викликав поліцію. Після затримання їх відпустили під заставу в 10 тисяч реалів – що дорівнює приблизно 1918 доларів. Окрім того, поліція Ріо-де-Жанейро конфіскувала всі фотографії та відеоматеріали, які порушники зробили зі статуї.

Також видання повідомило, що один зі заарештованих після сходження на монумент французів – чемпіон світу з паркуру. Спортсмен нібито виграв командне змагання World Chase Tag 4, яке відбулося у 2019 році.

Цікаво Фавели, водоспади й дуже дорогі яблука: цікаві факти про країну карнавалу – Бразилію

Статуя Ісуса Христа у Бразилії: коротко

  • Будівництво відомого на увесь світ монумента в Ріо-де-Жанейро завершилось у 1931 році.
  • Висота статуї Ісуса Христа разом з п'єдесталом – 38 метрів. Водночас у 2019 році у бразильському місті Енкантада почали споруджувати новий пам'ятник Христу-Спасителю – він буде на 5 метрів вищим від знаменитої статуї в Ріо-де-Жанейро.