Його поведінку у юності важко було назвати взірцевою. В 1990 роках дебошир і бунтар Роберт навіть загримів за ґрати через наркотики. Після 16 місяців ув’язнення молодому актору довелось суттєво переосмислити свій спосіб життя та почати вибудовувати кар’єру з нуля. Він відмовився від згубних звичок і завоював своє місце на акторському Олімпі.

Тепер виконавця культової ролі "Залізної людини" називають одним із найбагатших акторів сучасності. Колеги по цеху жартують, що Дауні-молодший прагне заробити усі гроші світу.

Читайте також: В чому полягає секрет успіху Меттью Макконехі

Хоч образ дебошира більше й не переслідує Роберта, та іронія до всього, що його оточує, ніколи не зникає з обличчя актора. Як і усмішка.

Щоб залишатись завжди у формі актор стабільно відвідує тренажерний зал і постійно практикує йогу. Про останнє захоплення він часто розповідає у своїх інтерв'ю. А от про що Роберт може змовчати – так це про своє взуття. Усе і так видно. Дауні-молодший носить високі підбори. Може, колись Роберт і стане найбільш високооплачуваним актором Голлівуду, але він точно не стане найвищим серед колег по цеху. При зрості 173 сантиметри йому доводиться "добирати" потрібні сантиметри за рахунок вищих каблуків на черевиках.

Роберт Дауні-молодший носить специфічне взуття

Під час зйомок стрічки "Шерлок Холмс" головний режисер Гай Річі був незадоволений різницею в зрості і Джуда Лоу і Роберта Дауні-молодшого, та примусив останнього носити взуття на платформі. Не призвичаєний до нового взуття актор не завжди міг утримувати рівновагу під час зйомок.

Змушений згодом носити підбори на зйомках "Залізної людини", актор став набагато впевненіше на них ходити. Тож врешті Роберт почав використовувати взуття з підборами для свого щоденного гардеробу.

Читайте також: За які вчинки Кіану Рівза вважають найблагороднішим актором Голлівуду

До слова, гульвіса і ловелас у минулому Дауні-молодший виховує двох дітей, і намагається бути для них хорошим батьком. Окрім своїх, зірковий актор не оминає увагою і чужих дітлахів. Одного разу він навіть подарував хлопчині біонічний протез у вигляді руки "Залізної людини". Радощам малюка не було меж.

Мабуть, не такий вже Дауні-молодший і одіозний. Або просто уміє гарно грати і у житті.